Master-Net

Serwis i naprawa IT


Dojedziemy do Ciebie, aby zabrać sprzęt, którego nie możesz dostarczyć, lub dokonać naprawy na miejscu. Wykonujemy wszelkie naprawy, które można wykonać w siedzibie Klienta, jeśli natomiast usterka jest na tyle poważna, że urządzenie musi zostać zabrane do naszego serwisu, zaraz po naprawie zostanie z powrotem przywiezione do Klienta. Odpowiemy na wszelkie pytania, rozwiejemy wszelkie wątpliwości i doradzimy, co zrobić, aby taka usterka nie miała miejsca, lub jak się przed nią chronić

Okres naprawy nie przekracza dziesięciu dni roboczych.

Oferta Master-Net obejmuje usługi serwisowe w systemie stałej umowy lub na zasadach interwencji. Ten pierwszy rodzaj umowy gwarantuje dojazd serwisanta w jak najszybszym czasie od momentu zgłoszenia awarii.

Świadczymy następujące usługi

  • Odwirusowanie komputera : usuwanie wirusów, trojanów, spyware, czyszczenie komputera ze złośliwego oprogramowania reklamowego, dialerów, malware’u. Oczyszczenie rejestru systemu ze zbędnych wpisów aby komputer działał jak najszybciej. Zainstalowanie zbioru poprawek systemu Windows, podnoszących jego bezpieczeństwo oraz oprogramowania antywirusowego, które ochroni komputer przed podobnymi problemami w przyszłości.
  • Instalacja Windows bez utraty danych : zainstalowanie systemu operacyjnego wraz z zestawem uaktualnień Service Pack, kompletem najnowszych sterowników, konfiguracja łącza internetowego oraz instalacja oprogramowania antywirusowego do jego optymalnego działania. Komputer będzie w pełni gotowy do pracy i korzystania z internetu. Jesteśmy w stanie przeinstalować system bez utraty danych, nawet w przypadku gdy poprzedni Windows nie ładuje się. Backup danych odbywa się przez uruchomienie na komputerze zewnętrznego systemu, dającego dostęp do plików, a następnie ich zgranie na przenośny dysk USB, po czym można bez przeszkód formatować partycję systemową.
  • Konfiguracja systemu Windows : instalacja pełnego zestawu sterowników i oprogramowania (odtwarzacze, przeglądarki archiwizatory, kodeki, antywirusy), ustawienie połączenia internetowego, konfiguracja konta pocztowego.
  • Instalacja nowych urządzeń : Podłączenie i konfiguracja nowych urządzeń, kart rozszerzeń oraz napędów.
  • Konfiguracja łącza internetowego : Konfiguracja routera, instalacja i konfiguracja podłączenia do internetu . Konfiguracja sieci bezprzewodowych WiFi.
  • Rozwiązywanie problemów software’owych : Usunięcie najpopularniejszych usterek konfiguracyjnych (np. brak dźwięku w komunikatorach internetowych typu Skype).
  • Odzyskiwanie konta Windowsa zabezpieczonego hasłem : Usunięcie zapomnianego hasła użytkownika Windows, które uniemożliwiało korzystanie z systemu.
  • Archiwizacja danych : zapisanie cennych danych na nośnikach CD/CD-RW/DVD lub dyskach twardych
Przewiń do góry